Beden Eğitimi ve Spor Portalı  

Go Back   Beden Eğitimi ve Spor Portalı > Genel Bölüm > Sohbet ve Tartışma > Anketler

Anketler Anketlerlerle nabız yokluyoruz

beden eğitimi
beden eğitimi
Sitemize hoş geldiniz. Konuları beğenmeyi unutmayalım.

Anketimiz: MEB'in Alan Değişikliği ile ilgili yapmış olduğu atamayı nasıl buluyorsunuz?
Doğru buluyorum 483 18,96%
Yanlış bir uygulama 1.955 76,76%
Beni ilgilendirmiyor 109 4,28%
Katılımcı sayısı: 2547. Anket kapatılmıştır

Seçenekler Stil
Alt 06-10-2012, 21:31   #11
fikriozcan
Yeni Üye

fikriozcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürleriniz: 0
0 Mesajına 0 teşekkür edildi.
Tecrübe Puanı: 0
fikriozcan

Reklam Alanı
Bizim Branş ta binlerce bekleyen arkadaş varken tutup da yan alan diye yandan öğretmen atamanın neresini tasvip edeceğiz. Bizim dersimiz özel yetenek isteyen bir ders. Bence hiç ama hiç olmadı.
fikriozcan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Reklam Alanı
Alt 07-10-2012, 23:13   #12
cancanay
Yeni Üye

cancanay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 teşekkür edildi.
cancanay

''Bana dokunmayan yılan bin yaşasın...''
işte bizim memleketin asıl sorunu bu düşünce. zamanında her işsizi sınıf öğretmeni yaptılar, sınıf öğretmenlerini yalnız bıraktınız. bize ne dediniz...
4+4+4 çıktı, hepinizin iştahı kabardı sayın branşçılar, çünkü ders saatleriniz çoğalacaktı amaaa norm fazlası durumuna düşen sınıf öğretmenleri sizi ilgilendirmezdi. bize ne dediniz...
atanamayan binlerce arkadaş.. branşına bakmayıp ilçe milli eğitimlere koştunuz. aman bir yerlerde ücretli sınıf öğretmenliği ayarlayalım.. neden?? çünkü siz özelsiniz, sınıf öğretmenliği nedir kiiii, yaparsınızzz..
sonuç : Yılan size dokundu, sıra sizlere geldi.. ama boşuna, ne yaparsanız yapın artık hiçbir şey değişmeyecek. çünkü zamanında ses çıkarmadığınız o kadar saçma şey oldu ki.. o zaman neredeydiniz. neden bağırmadınız, bizi neden yalnız bıraktınız??? o zaman sustunuz, şimdi de susun.. biz öğretmenler sessiz kesim olarak tanındık, kafasına vur ağzından lokmasını al, durumuna düştük. artık yapacak hiçbir şeyimiz yok. boşuna kimse birbirini yemesin. biz elimizden geleni yaparız, meraklanmayın...
ve unutmayın.. hepimiz sonuçta öğretmeniz. bari bırakın bu saygınlığımız daha fazla yok olmasın...
cancanay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2012, 23:44   #13
trnzkk
Yeni Üye

trnzkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

trnzkk is on a distinguished road

[QUOTE=cancanay;54884]''Bana dokunmayan yılan bin yaşasın...''
işte bizim memleketin asıl sorunu bu düşünce. zamanında her işsizi sınıf öğretmeni yaptılar, sınıf öğretmenlerini yalnız bıraktınız. bize ne dediniz...
4+4+4 çıktı, hepinizin iştahı kabardı sayın branşçılar, çünkü ders saatleriniz çoğalacaktı amaaa norm fazlası durumuna düşen sınıf öğretmenleri sizi ilgilendirmezdi. bize ne dediniz...
atanamayan binlerce arkadaş.. branşına bakmayıp ilçe milli eğitimlere koştunuz. aman bir yerlerde ücretli sınıf öğretmenliği ayarlayalım.. neden?? çünkü siz özelsiniz, sınıf öğretmenliği nedir kiiii, yaparsınızzz..
sonuç : Yılan size dokundu, sıra sizlere geldi.. ama boşuna, ne yaparsanız yapın artık hiçbir şey değişmeyecek. çünkü zamanında ses çıkarmadığınız o kadar saçma şey oldu ki.. o zaman neredeydiniz. neden bağırmadınız, bizi neden yalnız bıraktınız??? o zaman sustunuz, şimdi de susun.. biz öğretmenler sessiz kesim olarak tanındık, kafasına vur ağzından lokmasını al, durumuna düştük. artık yapacak hiçbir şeyimiz yok. boşuna kimse birbirini yemesin. biz elimizden geleni yaparız, meraklanmayın...
ve unutmayın.. hepimiz sonuçta öğretmeniz. bari bırakın bu saygınlığımız daha fazla yok olmasın...[/QUOT

sözlerinize katılıyorum hocam.

uygulama doğru mu dersek bence de yanlış bir uygulama.ama yapılacak bir şey de yok.yıllarca sizin de dediğiniz gibi yoldan geçeni bile sınıf öğretmeni atadılar ve şimdi haykıran arkadaşlarım hep sustular ve sonunda işin ucu onlara da dokununca tepkilerini gösterdiler ama gösterilmesi gereken yere tepki göstermek yerine yıllarca madur edilip bir çıkış yolu arayan sınıf öğretmenlerine hakaret etmeye başladılar.

dediğim gibi uygulama kesinlikle yanlıştır.ancak branş değiştiren bir sınıf öğretmeni de benim.sizler kadar iyi bir sporcu değilimdir bunu ben de biliyorum.ama hakareti de asla kabul etmiyor ve sahibine iade ediyorum.
ben 15 yıllık sınıf öğretmeniyim,7yıllık karete antrenörüyüm,hakemiyim. meb in il izci kurulu başkanıyım. TİF'in il temsilcisiyim.yıllardır da izcilerimle beraber çalışıyor ve kamplar düzenliyorum.bölgede yapılan her özel turnuvaya(karete alanında),bölge seçmelerine,türkiye şampiyonasına,milli seçmelerine öğrenci göndermeye gayret ediyor ve bazen kendim de katılıyorum.Ancak yine de kabul ediyorum sizler gibi olamayacağımı. LÜTFEN HAKARET ETMEYİN::::
trnzkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2012, 00:04   #14
Adem Tırpancı
Administrator

Adem Tırpancı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürleriniz: 603
190 Mesajına 344 teşekkür edildi.
Tecrübe Puanı: 10
Adem Tırpancı will become famous soon enoughAdem Tırpancı will become famous soon enough

Alıntı:
trnzkk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

sözlerinize katılıyorum hocam.

uygulama doğru mu dersek bence de yanlış bir uygulama.ama yapılacak bir şey de yok.yıllarca sizin de dediğiniz gibi yoldan geçeni bile sınıf öğretmeni atadılar ve şimdi haykıran arkadaşlarım hep sustular ve sonunda işin ucu onlara da dokununca tepkilerini gösterdiler ama gösterilmesi gereken yere tepki göstermek yerine yıllarca madur edilip bir çıkış yolu arayan sınıf öğretmenlerine hakaret etmeye başladılar.

dediğim gibi uygulama kesinlikle yanlıştır.ancak branş değiştiren bir sınıf öğretmeni de benim.sizler kadar iyi bir sporcu değilimdir bunu ben de biliyorum.ama hakareti de asla kabul etmiyor ve sahibine iade ediyorum.
ben 15 yıllık sınıf öğretmeniyim,7yıllık karete antrenörüyüm,hakemiyim. meb in il izci kurulu başkanıyım. TİF'in il temsilcisiyim.yıllardır da izcilerimle beraber çalışıyor ve kamplar düzenliyorum.bölgede yapılan her özel turnuvaya(karete alanında),bölge seçmelerine,türkiye şampiyonasına,milli seçmelerine öğrenci göndermeye gayret ediyor ve bazen kendim de katılıyorum.Ancak yine de kabul ediyorum sizler gibi olamayacağımı. LÜTFEN HAKARET ETMEYİN::::
Bu cümleleri yazan birisinin objektif olması gerekir. Her iki taraftan da hakaret edenler var lütfen!
Adem Tırpancı isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2012, 01:09   #15
cancanay
Yeni Üye

cancanay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2 Mesajına 2 teşekkür edildi.
cancanay

Hakaret eden bizden değildir, olamamıştır.
düzenin hepimize verdiği zarar ayrıdır. zaten balıkta baştan kokar..
ben sınıf öğretmeni olmak için okudum. 11 yıl görevimi elimden geldiğince en iyi şekilde yapmaya çalıştım. kimseye de bu konuda söz söyletmem..
Yalnız düzen bizi alan değiştirmeye itti. Fazla durumunda kalmaktansa öğretmenliğimi devam ettirmeye çalışmam neden benim suçum olsun. ben bu konuyu anlamıyorum arkadaşlar. sınıf öğretmenlerini aşağılayarak sadece kendinizi tatmin edeceksiniz. ama düzen değişmeyecek. düzeni değiştirebiliyorsanız buyrun, hodri meydan. çıkın meydanlara bakalım ne kadar güçlüsünüz. bunu başarabilirseniz en çok biz mutlu oluruz, en çok biz destek sağlarız sizlere..
Sonuç olarak biz öğretmenliğimize devam etmek istiyoruz. siz ister destek olun isterseniz olmayın. bazı arkadaşlar başarılardan söz etmiş. madem o kadar iyi niyetlisiniz bize destek olmalısınız diye düşünüyorum. Saygılar herkese...
cancanay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2012, 07:01   #16
Adem Tırpancı
Administrator

Adem Tırpancı will become famous soon enoughAdem Tırpancı will become famous soon enough

Alıntı:
cancanay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ama düzen değişmeyecek. düzeni değiştirebiliyorsanız buyrun, hodri meydan. çıkın meydanlara bakalım ne kadar güçlüsünüz. bunu başarabilirseniz en çok biz mutlu oluruz, en çok biz destek sağlarız sizlere..
Bizler beden eğitimciyiz. Haliyle meydanlara çıkmak yerine sorunu hukukî yollarla çözmek isteriz. Bu nedenle de alan değişikliğine karşı dava açtık. Bu sözlerinizde samimiyseniz davaya müdahil olarak samimiyetinizi ortaya koyarsınız. Desteğinizi bekliyoruz!

http://forum.bedenegitimi.gen.tr/yan...2.html?t=12212
Alt 08-10-2012, 08:21   #17
trnzkk
Yeni Üye

trnzkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

trnzkk is on a distinguished road

Alıntı:
Adem Tırpancı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bu cümleleri yazan birisinin objektif olması gerekir. Her iki taraftan da hakaret edenler var lütfen!

Haklısınız hocam.her iki taraftan da kötü sözler söyleniyor.Arkadaşlarım resmen birbirine düşüyorlar üzülerek izliyorum.Kötü söz sahibine aittir demekten başka elden ne gelir ki...
trnzkk isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2012, 18:32   #18
u.taylan
Üye

u.taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Teşekkürleriniz: 82
3 Mesajına 4 teşekkür edildi.
u.taylan is on a distinguished road

velhasılı kelam arkadaşlar milllet yan alana geçti ama geçen bizim çocuklara oldu. bir dönem kredili sistem getirdiler bir bakın etrafınıza o neslin çoğu boşta şimdi bu sistem geldi alakasız branştan öğretmenler branş değiştirip öğretmencilik oynuyorlar.korkarım bu arada çocuklar ebelenecek. Doktorun hatası ne iyi ihtimalle mide yıkattırılır veya başka bir ilaç.Ama öğretmenin bir hatası mezara kadar. Filler tepişirken olan çimenlere olurmuş.

Eğitimdir ki bir milleti ya hür, bağımsız, şanlı, yüksek bir topluluk halinde yaşatır; ya da milleti esaret ve sefalete terk eder. M.KEMAL ATATÜRK

Konu u.taylan tarafından (08-10-2012 Saat 18:36 ) değiştirilmiştir.
u.taylan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2012, 19:08   #19
feri
Yeni Üye

feri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

feri

Bu sınıf öğretmeni arkadaşlara da ne oluyor anlamıyorum.Arkadaşlar size verilenbranş değişikliği hakkı diğer branşçı arkadaşları mağdur mağdur etti, illerde boş olan branş kadroları bakanlığın bu saçma sapan uygulaması ile doldu biz branşçılarda iliçi ve ildışı tayinlerde bir yere gidemiycez.Sonuçta bu uygulama yanlış bir uygulamadır hatırlarsanız zamanında daha faydalı olacak diye 4. ve 5. sınıflara biz branşçılar girmeye başlamıştık bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.Ayrıca lütfen beden eğitimi öğretmenlerinin oluşturduğu bir sitede beden eğitimi öğretmelerine daha saygılı davranalım hiç yakışmıyor vede madem süper olacaksınız beden eğitimi öğretmenliğinde birazdaha okusaydınızda beden eğitimi öğretmeni olsaydınız konu kimin iyi kimin kötü olduğu değil uygulamanın yanlış olduğudur biraz daha mantıkkk...
feri isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-10-2012, 19:33   #20
Adem Tırpancı
Administrator

Alıntı:
tolga38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İrfan hocama katılıyorum.Kendisinide sporculuk yönüyle ve başarılarıyla iyi tanıyorum.Yıllardır prof. sporcu kimliğiyle uğraş vermiş bir arkadaşımızdı.
Sizlerle çok da fazla muhatap olmak istemiyorum aslında. Böyle kara mizah tarzında şeyler görünce gülüyorum; o da bana yetiyor. Daha önce de yazdım ama deşifre etmek adına yine yazmak istiyorum. Profesyonel sporculuk yönüyle ve başarılarıyla tanıdığınız İrfan arkadaşınız bakalım ne yazmış:

Alıntı:
irfanbozkurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
ayrıca kaleci antrönörlüğü belgem var.
Antrenör kelimesinin nasıl yazıldığını bile bilmeyen bir antrönör(!) nasıl oluyor da profesyonel oluyor anlamış değilim. Acırım o antrönör(!)ün yetiştirdiği kalecilerin haline!

Bakın devamında hatasını telafi etmek adına ne yazmış:

Alıntı:
irfanbozkurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
klavyeyi hızlı kullanınca kelime hatası oluyor
Hep öyle olur zaten!

Popüler Sitelerde Paylaş

Etiketler
alan, atamayı, buluyorsunuz, değişikliği, ile, ilgili, mebin, nasıl, olduğu, yapmış

Konuyu Toplam 1 Üye okuyor. (0 Kayıtlı üye ve 1 Misafir)